Başkan Saka, Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek görüştü. Belediye çalışmaları hakkında Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na bilgi veren Başkan Saka, güncel siyasi çalışmalar ile ilgili değerlendirme fırsatı buldu.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel merkezdeki makamında ziyaret etti. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na Edremit’te belediye olarak yürüttükleri çalışmalar ve planladıkları projeler hakkında bilgi veren Başkan Saka, güncel siyasi çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde fırsatı buldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’da Balıkesir’i ve Edremit ilçesini çok önemsediğini belirterek, “Edremit bizim değer verdiğimiz ilçelerimizden birisi. Uzun bir aradan sonra partimizin yerel iktidarı aldığı Edremit’te yapacağınız çalışmalara her zaman destek olmaya hazırız. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde elde ettiğimiz başarılı sonuçları devam ettirmenizi diliyorum. Belediye Meclis üyelerinize ve tüm çalışanlarınıza başarılar diliyor, Edremitli yurttaşlarımıza selam ve saygılarımı iletiyorum” dedi. Edremit’te halka dokunan, sorunlarını çözüp güncel hayatlarında kolaylıklar sağlayacak çalışmalara önem verdiklerini belirten Başkan Saka, “Edremit’i sağlıklı, mutlu, huzurlu insanların yaşadığı bir kent haline getirebilmek için mücadele ediyoruz” dedi.

Siyasi çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerinde yapıldığı görüşmede, Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’te yerel yönetimlerde 64 yıl aradan sonra yakaladıkları başarı grafiğini, Haziran seçimlerinde yükselerek devam ettirme sözü verdi. Ziyarette CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı’da hazır bulundu