İzmir’de bir erkek, birlikte yaşadığı kadını ve engel olmak isteyen kadını bıçakladı

İzmir’de Sergen Ö. isimli erkek, birlikte yaşadığı öğrenilen Bengü B.’yi ve kendisine engel olmak isteyen Gizem Nur T.’yi (19) bıçakladı. Bengü B.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İzmir’de Sergen Ö. isimli erkek, birlikte yaşadığı öğrenilen Bengü B.’yi, daha sonra da evde bulunan Gizem Nur T.’yi (19) bıçakladı. Yaralılar hastanede tedaviye alınırken, Bengü B.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Öte yanfail kısa sürede yakalandı.

Olay, 01.00 sıralarında Çimentepe semti 610 sokakta meydana geldi. Sergen Ö., henüz belirlenemeyen bir nedenle birlikte yaşadığı öğrenilen Bengü B. göğsünden bıçakladı. Daha sonra şüpheli Sergen Ö., bu sırada evde bulunan ve kendisini engellemeye çalışan Bengü B.’nin yakını olduğu belirtilen Gizem Nur T.’yi de bacağından bıçakladı. Sergen Ö. olaydan sonra kaçarken, çevredeki vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralıları ambulansa alarak Sağlık Bilimleri Üniversitesi(SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk etti. Burada tedaviye alınan yaralılardan Bengü B.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu, Gizem Nur T.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olay sonrası kaçan Sergen Ö., polis ekipleri tarafından yakalandı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. (DHA)